top of page
4dunitech.png
Reklam ve Pazarlama

Dunitech

Konsept : Ortopedi sektöründe yeni girecek ve ihracat odaklı marka için dinamik bir altyapı ve iletişim stratejisi hazırlanması.

Proje Özeti : Medikal sektörde genellikle kullanılan yeşil, mavi, gümüş gri gibi renklerden uzak durduk. Fuar ve etkinlik alanlarda göze çarpacak, farklı, renkli logo ve kurumsal kimlik çalışmaları hazırlayarak başladık. Kurumsal kimlik ve konseptlerden yola çıkarak markanın ihtiyaç duyabilebileceği tüm materyalleri tasarladık ve üretimlerini gerçekleştirdik. İlerleyen dönemlerde aynı kurumsal çizginin sürdürülebilirliğini garanti altına almak için kurumsal kimlik kitapçığı hazırladık ve markanın kuralları ve kullanım şekillerini belirledik.

 

Satış ve distribütörlük gibi dağıtım kanallarında kullanılacak sunumları ve markanın hikayesini oluşturduktan sonra markanın websitesini hazırladık. Bu şekilde dış dünya ile iletişime hazır hale gelen marka için ardından daha teknik konulara geçtik. 

Markanın ortopedi alanında yenilikçi ürünlerinin ameliyat tekniklerini anlatan katalog ve videolarının hazırladık. Teknik çizimlerden yola çıkarak hazırlanan animasyon ameliyat teknikleri videoları, ürünleri kullanacak sağlık personeline detaylı bilgi vermek amacıyla ve olabildiğince sade ve net şekilde hazırlandı.

Müşteri / 

Dunitech

 

Proje / 

Kurumsal Kimlik ve Reklam

 

Proje Formatı / 

Ofset & Dijital

Yıl / 

2017 - 2020

bottom of page