top of page
Kampanya Yönetimi

Just Food Market

Konsept : Sağlıklı ve lezzetli yemek marketi konseptiyle Ankara'da açılan marka için kurumsal kimlik ve uygulamalar, fotoğraf çekimi, web görsel revizyonları.

 

Proje Özeti : Just Food Market getirdiği yenilikçi çizgisi ile diğer cafe ve restoranlardan ayrışmaktadır. Tekli porsiyonlar halinde cam ambalajlarda paketlenen ve enerji ve içerikleri beslenme uzmanlarıyla birlikte hazırlanan ürünler, şehirli, yalnız yaşayan, evinde günlük yemek pişiremeyen insanlar için sağlıklı bir alternatiftir. 

Marka için yapılan çalışmalarda ileriki dönemlerde şubeleşme öngörülerek Kurumsal Kimlik Kitapçığı hazırlanmıştır. Bu çalışma ile markanın anayasası oluşturulmuş, marka için yapılacak çalışmalarda bir başucu rehberi olması hedeflenmiştir. Böylece yeni şubeler gibi ileriki dönemlerde bünyesine katılması olası olan tüm mecralarda da kurumsal kimlik kurallarının uygulanarak marka bütünlüğünün sürdürülmesi hedeflenmiştir. Böylece markanın bütün kanallarında benzer ve/veya bütünleyici bir görünümde olması sağlanır.  

Markanın poster, menü, sosyal medya, dergi ilan vb mecraalarda ürünlerini ve marka imajını modern bir dilde anlatabilmesi fotoğraf çekimi yapılmıştır. Öğünleri tema olarak seçtiğimiz çekimlerde Just Food ürünleri ile günlük hayatta kurulabilecek sofralar stilize edilmiştir.

Müşteri / 

Just Food Market

 

Proje / 

Kampanya Yönetimi

 

Proje Formatı / 

Ofset & Dijital

Yıl / 

2018

bottom of page