top of page
E-Ticaret Sitesi

Mindbutik

Konsept : Seyahat aksesuarları üzerine uzmanlaşmış marka için eticaret sitesi tasarım ve uygulaması

 

Proje Özeti: Modern gezginlerin seyahat sırasında ihtiyaç duyabilecekleri şık ve fonksiyonel ürünleri bir araya getiren kolay kullanımlı ve mobil uyumlu web sitesi tasarım ve uygulaması.

 

Özgün ve güncellenebilir kontrol paneli ile kodlama bilgisi gerektirmeden tüm siteyi yönetebilmeye imkan veren kullanıcı ara yüzü ile sistem sağlam bir altyapıya sahiptir.

 

Kolay ürün ekleme, banner ve kampanya yönetimi vb. temel kullanıcı ihtiyaçlarının yanısıra XML entegrasyonu, çeşitli pazar yeri ürün yönetimi gibi daha sofistike işlemler kontrol paneli üzerinde kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Html5 kod yazılımı ile site tamamen kişiselleştirilmiştir.

 

Ürünlerin renk ve çeşitliliğinin en iyi sergilenmesi için şık ve yalın bir tasarım dili kullanılmıştır. Tüm ürün sayfalarında yer alan sosyal medya paylaşım plug-inleri ve yorum ve değerlendirme alanları, müşteriyi marka ile iletişime geçmesi için teşvik eder.

 

Logotype’da kullanılan zürafalar ile akılda kalıcı, özgün ve sıcakkanlı bir taşıyıcı unsur olarak marka kimliği ile bütünleştirilmiştir. Birincil renk olarak seçilen özel Pantone turkuaz, markanın Türk kimliğini kucaklamasını sembolize eder.

Müşteri / 

Mindbutik

 

Proje / 

Eticaret Sitesi

 

Proje Formatı / 

Ofset & Dijital

Yıl / 

2014

bottom of page